info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
greenfield hotel golf & spa - golf *****

Golfová dovolená - Maďarsko

greenfield hotel golf & spa - golf *****

Poloha

​Hotel se nachází na velmi klidném místě, v rozlehlém parku o rozloze 100 hektarů,kde se nachází sedm jezer a stromy staré až 200 let.Hotel také vlastní golfové hřiště (18 jamek).Vzdálenost do centra je 1 km a vzdálenost z Prahy je 450 km.

Vybavení hotelu

Restaurace s terasou nabízí mezinárodní kuchyni, maďarské speciality. K dispozici 3 bary (Piano bar, wellness bar, pool bar), 6 konferenčních místností, dětské hřiště.
Fitness, wellness, sport:
Hostům k dispozici vodní svět o rozloze 3.500 m². Jeden vyhřívaný venkovní bazén a 5 vnitřních bazénů (bazén s atrakcemi, 20 metrový sportovní bazén, dětský bazén, dva bazény s vyhřívanou vodou). Nadále ojedinělý svět saun (dvě finské sauny, turecké parní lázně, solná komora, herbárium, tepidárium, frigidárium, infračervená sauna, světelná a zvuková terapie) a salon krásy (kadeřnictví, kosmetika, solárium). Posilovna. Pro hotelové hosty jsou zdarma denní sportovní programy organizované - aqua fitness, aerobic, strečink, kickbox. Možnost různých wellness procedur za poplatek.

Vybavení pokoje

​Hotel má 207 pokojů typu 4* superior , kolem hotelu je terasa s rozlohou 1.180 m2. Tohle vše je vzdálené jen na 90 minut cesty od Vídně (115 km) a Bratislavy (130 km), a na 2,5 hodiny cesty od Budapešti (210 km).

Dvoulůžkový pokoj "Comfort View"
Pokoje min. 28 m2 jsou elegantně zařízené, většina má výhled na hlavní vchod hotelu, některé jsou i s terasou. Jsou vhodné pro max. 3 osoby.

Dvoulůžkový pokoj "Golf View"
Všechny pokoje "Golf View" mají výhled na golfové hřiště a ke každé pokoji patří terasa. Velikost: min. 28m2, max. pro 3 osoby.

Apartmán "Resort"
Apartmány "Resort" o rozloze 57 m2 mají 2 ložnice a obývák. Apartmány jsou vhodné pro rodiny a přátel. V koupelně je sprcha i vana a některé apartmány mají i balkon. Max. počet osob 2-4 dospělé osoby.

Prezidentský apartmán "Resort"
Jde o pokoj nejvyšší kategorie o rozloze 110 m2. Apartmán má dvě ložnice, koupelnu, obývací pokoj a jídelnu.

Wifi připojení na pokojích zdarma.

Stravování

All Inclusive – bohatá snídaně formou bufetu, oběd formou bufetu (2polévky, 2hlavní jídla, salátové mísy, dezerty), odpolední káva a dezert, večeře formou bufetu (2polévky, 5 hlavních chodů, sýrová a salátová mísa, dezerty), nápoje

Sport a zábava

​K dispozici jsou vnitřní a venkovní bazén, fitness, stolní tenis, stolní fotbal, aerobic, vodní gymnastika, nordic walking. Pod okny hotelu se nachází jedno z nejkrásnějších golfových hřišť Evropy Birdland Golf & Country Club.

Pro děti

​Pro děti je připraveno dětské hřiště, dětský bazén.

Cena zahrnuje:

* 2/4/7 noci ve dvoulůžkovém pokoji s soft all inclusive * 2/4/7x green fee na hřišti Greenfield Golf & Country Club * zdarma konzumace minerální vody, džusů, kávy a čaje během dne * NEOMEZENÝ VSTUP DO Greenfield Spa o rozloze 3500 m2, kde se nachází vnitřní a venkovní bazén, 2 termální bazény, 20 m plavecký bazén, dětský bazén, finská sauna, bio sauna, infračervená sauna, turecké lázně, bylinková pára, solná jeskyně, fitness centrum včetně hodin aerobiku, pilates, aquafitness a stretchingu. * zdarma přístup na internet (vlastní notebook) 3 NOCI + NEOMEZENÝ GOLF + SOFT ALL INCLUSIVE - VSTUP DO TERMÁLNÍCH LÁZNÍ * 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji s soft all inclusive * neomezené green fee na hřišti Greenfield Golf & Country Club * NEOMEZENÝ VSTUP DO Greenfield Spa o rozloze 3500 m2, kde se nachází vnitřní a venkovní bazén, 2 termální bazény, 20 m plavecký bazén, dětský bazén, finská sauna, bio sauna, infračervená sauna, turecké lázně, bylinková pára, solná jeskyně, fitness centrum včetně hodin aerobiku, pilates, aquafitness a stretchingu. * zdarma přístup na internet (vlastní notebook) * parkování u hotelu

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných nákladů v zahraničí * golfové připojištění * dopravu * místní turistickou taxu 1,50 Eur/osoba/den - platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF MAĎARSKO / GREENFIELD HOTEL GOLF & SPA - GOLF *****


Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Greenfield Golf<span class='vzdalenost'>(0 km od hotelu)</span>
Greenfield Golf
(0 km od hotelu)GOLF MAĎARSKO
Zala Springs Golf Resort<span class='vzdalenost'>(67 km od hotelu)</span>
Zala Springs Golf Resort
(67 km od hotelu)GOLF MAĎARSKO
Royal Balaton Golf & Yacht Club<span class='vzdalenost'>(94 km od hotelu)</span>
Royal Balaton Golf & Yacht Club
(94 km od hotelu)GOLF MAĎARSKO
European Lakes Golf & Country Club<span class='vzdalenost'>(147 km od hotelu)</span>
European Lakes Golf & Country Club
(147 km od hotelu)GOLF MAĎARSKO
Hotely v okolí
GREENFIELD HOTEL GOLF & SPA - golf *****
GREENFIELD HOTEL GOLF & SPA - golf *****
Maďarsko
od 10.390,- Kč
ZALA SPRINGS - golf *****
ZALA SPRINGS - golf *****
Maďarsko
od 21.290,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Greensgate