info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
verdura golf & spa resort - golf let *****

Golfová dovolená - Sicílie

verdura golf & spa resort - golf let *****

Poloha

Verdura Golf Resort leží na jihu Sicílie nedaleko přímořského letoviska Sciacca. Nejbližší letiště se nachází v hlavním městě Sicílie Palermu, což je asi 133 kilometrů od hotelu (80 minut jízdy autem).

Vybavení hotelu

Při stavbě resortu Verdura Golf byly použity výhradně místní materiály jako je kámen, písek, dřevo nebo rákos. Resort tvoří přes 230 hektarů krajiny s téměř dva kilometry dlouhým soukromým pobřežím. Díky mírnému klimatu a dlouhému létu je tato oblast poměrně oblíbená celoročně. Jsou zde dvě osmnácti jamková hřiště a jedna devítka, z nichž 27 jamek je přístupných po celý rok.
Kromě golfu si hosté mohou zahrát tenis na šesti kurtech, zaplavat si v 60 metrovém bazénu (jeden z největších v Evropě), navštívit moderní posilovnu nebo si jen zaběhat po stezkách, které se proplétají přes olivovníkové a citroníkové háje. Pro ty, co vyhledávají spíše relaxaci, je připraveno Verdura Spa, které se zaměřujeme na thalassoterapii (léčba mořskou solí) a poskytuje řadu dalších blahodárných procedur.

Vybavení pokoje

Hotelové pokoje jsou zařízeny ve svěžím moderním stylu avšak s důrazem na zachování Sicilského charakteru, což je vidět například na potištěných tkaninách. Interiér je laděn do přírodních odstínů a zdobí ho místní pálená keramika. Všechny pokoje poskytují úžasné výhledy na moře ze soukromé terasy. Standardem každého pokoje je individuálně ovládaná klimatizace, připojení k internetu, televize se satelitem, trezor a dobře vybavený minibar. Na výběr je ze dvou typů pokojů a ze čtyř typů apartmánů.

Stravování

Hosté zde mohou navštívit čtyři odlišné restaurace nebo si jídlo objednat přímo na pokoj podle toho, co jim nejlépe vyhovuje. Autentické Sicilské speciality nabízí exkluzivní restaurace La Zagara. Ráno a večer je pak otevřená restaurace Buon Giorno, která podává hlavně mezinárodní kuchyni. Nachází se zde i venkovní restaurace Amare s čerstvými a jednoduchými pokrmy. Po celém resortu je také rozmístěno celkem pět barů poskytující klidné posezení ve stylovém prostředí.

Sport a zábava

V resortu se nachází dvě mistrovská 18 jamková hřiště a jedno 9 jamkové. Resort byl navržen dobře známým anglickým architektem Kylem Phillipsem, který dokázal skloubit ohromující sicilskou přírodu a parametry špičkového golfového hřiště. Jeho práce je opravdu vidět, protože obě osmnáctky jsou navrženy ve stylu skotských Links. Všechny tři jsou posety olivovníky a pomerančovníky. Díky své poloze jsou hratelná po celý rok. Na ploše hřiště se nevyskytuje jediná budova, která by mohla bránit výhledům do krajiny a na azurové moře.

Cena zahrnuje:

* zpáteční letenku Praha – Palermo - Praha včetně poplatků * 4 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * 3x green fee na golfových hřištích Verdura Golf * 1x uvítací večeři v hotelu * transfer letiště – hotel – letiště * služby česky hovořícího delegáta * organizaci závěrečného golfového turnaje * denní vstup do hotelového SPA (sauna, hammam, bazény)

Cena nezahrnuje:

* poplatek za přepravu golfového bagu do 23 kg + 3000,- Kč za osobu * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu + 465,- Kč za osobu * příplatek za jednolůžkový pokoj + 5.500,- Kč


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF SICÍLIE / VERDURA GOLF & SPA RESORT - GOLF LET *****


Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Verdura Golf Course<span class='vzdalenost'>(12 km od hotelu)</span>
Verdura Golf Course
(12 km od hotelu)GOLF SICÍLIE
Donnafugata Golf Course - Parkland Course<span class='vzdalenost'>(144 km od hotelu)</span>
Donnafugata Golf Course - Parkland Course
(144 km od hotelu)GOLF SICÍLIE
Donnafugata Golf Course - Links Course<span class='vzdalenost'>(144 km od hotelu)</span>
Donnafugata Golf Course - Links Course
(144 km od hotelu)GOLF SICÍLIE
Hotely v okolí
DONNAFUGATA GOLF RESORT & SPA - golf *****
DONNAFUGATA GOLF RESORT & SPA - golf *****
Sicílie
od 28.190,- Kč
VERDURA GOLF & SPA RESORT - golf *****
VERDURA GOLF & SPA RESORT - golf *****
Sicílie
od 25.590,- Kč
VERDURA GOLF & SPA RESORT - golf let *****
VERDURA GOLF & SPA RESORT - golf let *****
Sicílie
od 34.990,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Greensgate