info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

GOLF AZORY

Dvě hodiny letu od Lisabonu leží v Atlantiku souostroví Azorské ostrovy, které jsou proslulé svou úžasnou krajinou a bohatou flórou a staly se v současné době oblíbeným cílem výletníků, kteří milují procházky, golf a chtějí se odpoutat od každodenních starostí.

Ostrovy se rozkládají v délce 650 kilometrů a vzkvétaly díky vzdálené poloze v Atlantiku. Bujná vegetace s exotickými květinami, tropické ovoce, různorodá krajina, fascinující podvodní svět, pohostinní lidé, jakož i tradice vyznávající souostroví s jejich vulkanickou činností.

Teplota na ostrovech je celoročně subtropická, neboť tato oblast je ovlivňována Golfským proudem. Nejsou tu velké teplotní výkyvy, v létě se teplota pohybuje kolem 23°C a v zimě klesá k 15°C. Ani teplota vody nepodléhá větším změnám, osciluje mezi 17°C a 24°C.

Jelikož Azory mají jen několik pláží, nestálé a často vlhké podnebí, unikly masové turistice a jsou ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat zelené hory poseté modrými hortenziemi a odpočinout si v klidných přístavech.

Celoroční mírné klima umožňuje hráčům golfu provozovat tento sport celoročně. Na Azorských ostrovech najdete 3 golfová hřiště : 2 hřiště na ostrově Sao Miquel a 1 hřiště na ostrově Terceira. V současné době se ještě buduje golfové hřiště na ostrově Pico přímo pod vulkánem.

Zájezdy destinace GOLF AZORY

PRAIA MARINA - golf
Azory
od 22.790,- Kč
TERCEIRA MAR - golf
Azory
od 21.290,- Kč
FURNAS BOUTIQUE HOTEL
Azory
od 38.390,- Kč

Hřiště destinace GOLF AZORY

Terceira Golf Course
Azory
Furnas Golf Course
Azory
Batalha Golf Course
Azory
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz