info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

GOLF PORTORIKO

Portoriko je velmi dynamická, poněkud nedoceněná golfová destinace, která je domovem několika světových golfových hřišť mistrovského kalibru. Věděli jste například, že Portoriko má více golfových hřišť než kterýkoliv další karibský ostrov? Milovníkům golfu je zde k dispozici 28 golfových hřišť na jejichž designu se podíleli nejznámější golfoví architekti, jako Greg Norman, Robert Trent Jones, Jack Nicklaus či proslulý portorický architekt Chi Chi Rodriguez. Mnohá hřiště hostí národní i mezinárodní turnaje a řadí se mezi nejlepší a nejnáročnější v Karibiku. Golf v Portoriku to jsou překrásné scenérie přirozeného prostředí jezer, deštného pralesa, hor, palem a kilometrů nádherných pláží. Kdo touží po vyjímečném golfu na prvotřídních hřištích, která jsou výzvou i příslibem originality, pak by měl poznat ta, která nabízí Portoriko. Překvapí a možná se budete chtít vrátit.

PLANTATION VILLAGE AT DORADO BEACH

Dvě různorodá hřiště zasazená do úchvatné krajiny plné zeleně a lemované nádherně modrým Atlantikem uspokojí každého, kdo hledá výzvu a vynikající golf. Plantation village at Dorado Beach je domovem dvou legendárních golfových hřišť. Sugarcane Course a Pineapple Course nabízí široká-otevřená hřiště, velké bunkry, množstvím vodních překážek a krásný výhled na hory Puerto Rican. Sugarcane je z těchto dvou hřišť tím náročnějším, ačkoliv se pyšní širokými fervejemi a greeny. Strategicky umístěné, hlubší bunkery a jezera ale dokáží potrápit. Pineapple Course byl navržen tak, aby vyhověl golfistům všech úrovní. O něco větší, ne tak hluboké greeny a krásné jamky poskytující úchvatné výhledy na oceán budou zážitkem i pro ty, kteří jej zvládnou ze zadních odpališť.


BAHIA BEACH RESORT & GOLF CLUB

Exkluzivní golfový ráj přímo u oceánu s hustou tropickou vegetací a vibrující atmosférou potěší a uchvátí. Jedinečná výzva a perfektní golf na místě, o němž sám architekt prohlásil, že je pro golfisty nebem na zemi. Na severovýchodním pobřeží Portorika, kde se vody Atlantského oceánu mísí s Karibským mořem, se nachází Bahia Beach Resort & Golf Club. Podél pobřeží, ve stínu kokosových palem navrhl Robert Trent Jones, Jr. prvotřídní golfové hřiště. Svým designem připomíná zvlněné mořské vlny, ferveje lemují stromy a greeny jsou dostatečně velké. Hru zpestřují bunkery i vodní překážky. Překrásná písečná pláž, slunce, výhledy na pohoří El Yuque či prvotřídní klubovna to vše předurčuje tento klub k tomu, stát se jedním z nejlepších v Karibiku.


 

EMBASSY SUITES HOTEL DORADO DEL MAR BEACH

Hřiště mezinárodních kvalit patřící k tomu nejlepšímu co Portoriko nabízí. 18-ti jamkové hřiště s úžasnými výhledy na oceán i hory, které nabízí velkou hru a perfektní služby. Mistrovské hřiště návrháře Chi Chi Rodrigueze s moderním designem tropické laguny je celosvětově proslulé. Hráčům poskytne skvělou hru s dostatečným množstvím překážek a možností zlepšit své dovednosti. Pro další zlepšení hry jsou k dispozici služby profesionálů i golfové lekce. Dokonalý zážitek umocňuje klubovna s nabídkou pravé italské kuchyně.


RIO MAR BEACH RESORT OCEAN COURSE

Výběr ze dvou mistrovských golfových hřišť nabízejících prvotřídní golf v nádherném prostředí s výhledy na oceán a hory. Impozantní vybavení a perfektní služby řadí resort mezi nejlepší v Karibiku. Rio Mar Beach Resort se rozkládá v překrásné krajině s jedinečnými výhledy na Atlantik a hory. Dvě 18-ti jamková hřiště navržená legendárními architekty jsou pro golfisty nezapomenutelným zážitkem. Ocean Course návrhářů Toma a George Faziových je populárním hřištěm s klasickým rozvržením, s četnými greeny a vyvýšenými odpališti. Signature hole č.16 se řadí k nejlepším v Karibiku. Klubovna je považována ze nejprestižnější klub v Portoriku. River Course je hřiště typické pro Grega Normana, který jej umístil do krajiny podél řeky, s výhledy na hory a moře. Hřiště bylo citlivě zasazeno do původní přírody s využitím přírodního terénu a vyznačuje se širokými fervejemi a mělkými bunkery. Dvě hřiště, dva jedinečné zážitky.


PALMAS DEL MAR COUNTRY CLUB

Jeden z TOP 5 golfových resortů Karibiku se může pochlubit dvěmi výjimečnými golfovými hřišti s velkolepými scenériemi Kabibského moře, tropické krajiny a úchvatných greenů. Palmas del Mar Country Club nabízí jedny z nejnáročnějších hřišť Portorika, které by golfistům neměly uniknout. Nádherný resort rozkládající se 45 minut jízdy od města San Juan nabízí dvě 18-ti jamková hřiště Flamboyan Course a Palm Course, která jsou neodolatelnou výzvou. Flamboyan Course architekta Reese Jonese je velkolepým hřištěm s malebnými výhledy na oceán. Několik jamek je umístěných přímo na pobřeží, kde hru ztěžuje vítr. Tropická krajina se zvlněnými greeny, strategicky umístěnými bunkery, přirozenými mokřady, loukami a stromy vytváří scénické, ale náročné hřiště. Palm Course navržený golfistou Gary Playerem je příjemným, skvěle udržovaným hřištěm, s vynikajícími podmínkami pro golf. Palmas del Mar Country Club v Portoriku je zařízením, které přinese potěšení ze hry i fantastické pohodlí.


PUNTA BORINGUEN GOLF & COUNTRY CLUB

Punta Borinquen Golf & Country Club ležící na pobřeží oceánu nabízí poměrně náročné hřiště s nádhernými výhledy. Populární místo pro golf díky příjemným cenám za hru. Hřiště bylo postaveno v roce 1940 jako součást bývalé vojenské základny Ramey Air Force Base. Golfové hřiště se rozkládá na skále podél pobřeží na severozápadním cípu ostrova a poskytuje nádherné výhledy na místě, kde se Atlantský oceán setkává s Karibským mořem. Osm jamek se rozkládá podél pobřeží a skýtají nádherné výhledy na maják. Hru zde značně ztěžuje boční vítr vanoucí od moře. Přátelský klub, který je skutečnou výzvou.


COAMO SPRINGS GOLF

Jedno z nejlepších hřišť jižního Portorika je výjimečným golfovým hřištěm se zajímavým designem a překrásnými výhledy, které vyniká svou polohou i perfektním klimatem. Coamo Springs Golf vynikající originálním designem Ferdinanda Garbina nabízí mistrovské 18-ti jamkové hřiště, kde bylo využito nejmodernějších technologií s ohledem na zachování původní vegetace a volně žijících živočichů. Rozkládá se v jižních horách nad městem Coamo a poskytuje nádherné výhledy na město, hory i okolní přírodu. Jedinečné, přátelské, nepříliš náročné hřiště s bezchybnými fervejemi.


EL LLEGADO GOLF CLUB

Golfové hřiště El Legado Golf CLub uprostřed malebné zahrady plné vodopádů, fontán a jezer je výjimečným dílem, které bylo navrženo tak, aby mohlo hostit prestižní PGA Tour. Jedno z nejlepších hřišť Portorika je skrytým pokladem rozkládajícím se v jižní části země. Ohromující krajina obklopená horami a šumícím Karibikem vytváří pozoruhodný golfový areál plný přírodní krásy, klidu a úchvatného golfu. Součástí klubu je luxusní klubovna, vynikající restaurace či zastřešená terasa nabízející výhled na hřiště. Lákavé a působivé hřiště.

Zájezdy destinace GOLF PORTORIKO

PINE CLIFFS, A LUXURY COLLECTION RESORT - golf
Portoriko
od 23.990,- Kč

Hřiště destinace GOLF PORTORIKO

Palmas del Mar Country Club
Portoriko
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz