info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

GOLF RAKOUSKO

Mnozí návštěvníci Rakouska mají tuto zemi spojenou s krásnými sjezdovkami a zimní lyžařskou dovolenou. Jiným vyvstanou před očima spíše malebná horská údolí, kvetoucí louky a pasoucí se krávy. Rakousko má ovšem také co nabídnout golfovým fanouškům: grandiciózní kulisu alpských horských masívů, křišťálově čistá jezera a pohostinnost místních obyvatel. Historie rakouského golfu není příliš dlouhá, přesto Rakousko patří k naprostým špičkám, co se týče kvality hřišť a příslušných služeb.

Až do osmdesátých let situace rakouského golfu nebyla příliš příznivá. Ovšem poté se situace rapidně změnila. V roce 1990 bylo hráčům k dispozici náhle hned o čtyřicet hřišť víc! Devadesátá léta rakouskému golfu přinesla hřišť více než padesát. Největšími baštami se v poměrně krátkém čase stalý nám nejbližší Horní a Dolní Rakousko, kde je dnes soustředěno 58 z celkových 125 rakouských hřišť. Rakouské golfové kluby jsou zajímavé pro české hráče především nabízenou prvotřídní kvalitou hřišť, vybavením a služeb a především zasazením do krásné neporušené přírody.

V Rakousku nalezneme velkou škálu různých typů krajiny, od dlouhých rovin pusty v Sedmihradsku, přes hřiště integrovaná do parkových ploch v okolí Vídně, až po kopcovitý, horský terén, který láká nejen svou náročností, ale také svým půvabem. Tato různorodost samozřejmě nabízí golfistům všech typů najít si v rámci Rakouska to, co mají rádi.

Rakouské kluby jsou koncipovány jako střediska pro relaxaci a klidnou dovolenou. Tomu jsou uzpůsobeny i služby, jež jsou tu nabízeny. Jde především o doplňkové sportovní a rekreační služby, kde načerpáte potřebnou energii jako např. bazény, spa a wellness, sauna, solárium, masáže atd. Dor Rakouska se za golfem může vydat úplně každý.

Najdete zde kluby, které vyplní i požadavky těch nejnáročnějších, o čemž svědčí i to, že se v mnohých konají světová i národní mistrovství. v Rakousku je golf jako sport velmi podporován z důvodů vytvoření pomyslné letní alternativy k zimním sportům, za kterým sem jezdí lidé z celého světa. Dokonale udržované greeny, prvotřídní kvalita služeb a luxusní ubytování, stejně jako okouzlující příroda, fascinující a majestátní horská krajina, čistý horský vzduch a výborná místní kuchyně s kulinářskými specialitami činí z této země golfařský ráj, jež je navíc pro Čechy, co by kamenem dohodil.

Zájezdy destinace GOLF RAKOUSKO

DILLY WELNESS & GOLF RESORT - golf
Rakousko
od 7.490,- Kč
SCHLOSS PICHLARN - golf
Rakousko
od 7.490,- Kč
ADAMSTAL GOLF CLUB HOTEL - golf
Rakousko
od 10.490,- Kč
VILLA RAINER - golf
Rakousko
od 9.490,- Kč
KEMPINSKI HOTEL DAS TIROL - golf
Rakousko
od 18.990,- Kč
GRAND TIROLIA HOTEL KITZBUHEL - golf
Rakousko
od 10.490,- Kč
SCHWARZ ALPENRESORT - golf
Rakousko
od 28.390,- Kč
SPORTRESIDENZ ZILLERTAL - golf
Rakousko
od 36.890,- Kč
GRAND HOTEL ZELL AM SEE - golf
Rakousko
od 22.090,- Kč
DIAMOND COUNTRY CLUB HOTEL - golf
Rakousko
od 13.690,- Kč

Hřiště destinace GOLF RAKOUSKO

Adamstal
Rakousko
Golf Eichenheim
Rakousko
Golfclub Goldegg
Rakousko
Schloss Pichlarn Golf & Country Club
Rakousko
Radstadt Golf
Rakousko
Fontana Golf Club
Rakousko
Colony Club Gutenhof
Rakousko
Golfclub Klagenfurt-Seltenheim
Rakousko
Golfclub Lungau
Rakousko
Styrian Mountain Golf Mariahof
Rakousko
Golf Club Zell am See Kaprun
Rakousko
Golfclub Bad Waltersdorf
Rakousko
Dachstein Tauern Golf & Country Club
Rakousko
GC Dilly Windischgarsten
Rakousko
Golfpark Mieminger Plateau
Rakousko
Golfclub Zillertal Uderns
Rakousko
Diamond Country Club
Rakousko
Golfclub Velden Köstenberg
Rakousko
Golfclub Moosburg-Pörtschach
Rakousko
Kärntner Golfclub Dellach
Rakousko
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz