info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Golfová dovolená

Golfová dovolená

Golfová dovolená

Vydejte se s námi objevovat krásy greenů po celém světě, vychutnejte si vaši hru a starosti se zařizováním nechte na nás!

Máme 20leté zkušenosti se zajišťováním golfových dovolených po celém světě a díky tomu, že jsme také aktivní golfisté, rozumíme všem golfistům a umíme jim naslouchat a vypracovat nabídku zájezdu přímo na míru.

 

V každé zemi nabízíme obsáhlé informce o golfových možnostech v dané lokalitě a nabízíme speciální golfové balíčky od krátkých evropských eurovíkendů až po exotické pobyty ve vzdálenějších destinacích.

 

Ať již chcete cestovat s partou přátel a užít si golf od rána do večera, nebo byste rádi vyrazili společně s rodinou a kombinovali golf s relaxací a poznáváním, vypracujeme vám nabídku přímo na míru podle vašich představ.

 


 

S námi jste v nejlepších rukách. Získali jsme ocenění "NEJLEPŠÍ GOLF TOUR OPERÁTOR V ČESKÉ REPUBLICE" v mezinárodní soutěži GOLF WORLD AWARDS 2020, 2021, a i v roce 2022 jsme prvenství v této prestižní soutěži opět obhájili. Z vítěztví máme opět velkou radost a i nadále jsme připravení poskytovat ty nejkvalitnější služby vám – našim klientům, kteří jste nám k vítězství svým hlasováním dopomohli. Jsme tu pro vás.

 

 IAGTO

 

 

Jsme aktivními členy prestižní ASOCIACE GOLFOVÝCH HŘIŠT A HOTELŮ po celém světě IAGTO (International Asociacion of Golf Tour Operators) Certifikát ke stažení ZDE.

 

 

 

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami a zpracováním osobních údajů k zasílání novinek.

ZOBRAZIT NABÍDKU HOTELŮ
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz