info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
w costa navarino  *****

Golfová dovolená - Costa navarino

w costa navarino *****

Nově postavený luxusní hotel W Costa Navarino je vybudovaný v souladu s přírodou z místních materiálů a nachází se jen pár kroků od krásné písečné pláže....

Poloha

Hotel W Costa Navarino je určený pouze osobám starším 12-ti let a nachází se přímo u písečné pláže v nedotčené, úchvatné přímořské krajině na jihozápadním Peloponésu, přibližně 270 km od Athén a 45 km od letiště Kalamata. 

Vybavení hotelu

Filozofie Costa Navarino je řízena skutečnou touhou podporovat tuto oblast, zatímco chrání a zachovává regionální přírodní krásy, kulturní dědictví a 4500 let fascinující historii. Hotel W Costa Navarino byl vybudovaný z místních přírodních materiálů, jako je kámen, sklo a bambus. Hostům je k dispozici venkovní bazén, bar a restaurace. 

V celém areálu hotelu je možnost bezdrátového připojení k internetu. Na pláži a u bazénů mohou hosté bezplatně využít připravených lehátek, slunečníků a osušek. Sportovní centrum poskytne hostům široký výběr různých aktivit.

Vybavení pokoje

Hotel W Costa Navarino nabízí 246 stylových pokojů, apartmá se 2 ložnicemi a vily se 3 ložnicemi s nekonečnými soukromými bazény v zátoce Navarino s úžasným výhledem na Jónské moře.

Stravování

Bohatství čerstvých, ekologicky pěstovaných ingrediencí a oddanost autentické gurmánské kuchyni definuje kuchyňský zážitek v Costa Navarino. Hosté se mohou stravovat v několika hotelových restauracích a barech. Snídaně jsou kontinentální či ve formě bufetů.

Restaurace: MORIAS at The Westin PERO & PEROVINO at The Romanos FLAME at The Dunes Clubhouse BARBOUNI at The Dunes Beach TAVERNA at Agora SOUVLAKEIRIE at Agora

Zajímavá místa v okolí:


Gialova – 5km

Malá vesnice Gialova se nachází v zátoce Navarino, ve stejné zátoce, ve které leží Pylos. Gialova má dlouhou a úzkou písečnou pláž. Všechny hotely, penziony a restaurace jsou podél silnice, která vede rovnoběžně s pláží. Tato oblast je vhodná pro milovníky přírody. Vedle Gialove najdete úžasné dlouhé pláže, které se nikdy příliš nestykají a lagunu Gialova, která je známá také jako laguna Divari. Laguna je mořské jezero, uzavřené mezi mořem a pevninou, součástí Natura 2000. Je domovem více než 270 druhů ptáků a afrického chameleonu (je to jediné místo v Evropě, kde lze tento druh nalézt). Starý hrad Navarino se nachází v blízkosti vesnice - na vrcholu kopce s výhledem na Gialova, lagunu a pláž Voidokillia.

Pillos – 5km
Krásné přímořské město Pylos leží na jihozápadním pobřeží Peloponésu, ve velké zátoce známé jako Navarino Bay, zatímco Navarino je italské jméno Pylos. Záliv je téměř uzavřen dlouhým a úzkým ostrovcem Sfaktiria a menší skalou nazvanou Tsichli Baba. Město je postaveno amfiteatrickým způsobem, takže skalní útvary jsou viditelné z téměř všech budov. Pylos má bohatou historii, která se datuje od Mykénského období, kdy byla královstvím Nestor (ruiny Nestorova paláce se nacházely poblíž Pylos a otevřely se pro návštěvníky). Byzantská, francouzská, benátská a osmanská nadvláda byla nakonec osvobozena v roce 1827 po bitvě známou jako bitva u Navarino. V neoklasicistické architektuře mnoha budov a dvou hradů Pylos, Neokastro (nová pevnost) a Paleokastro (stará tvrz) se stále vyskytuje přítomnost dobyvatelů. Nová tvrz je v jižní části města, na výšce s výhledem na Pylos, jeho přístav a celou zátoku Navarino.

Marathoupoli – 5km
Marathopoli je malá rybářská vesnice na západním pobřeží Peloponés, v blízkosti zálivu Navarino. Místo je známé svými rybími tavernami, kde můžete ochutnat čerstvé ryby a mořské jídlo. V obci není žádná pláž, ale v okolí je mnoho písečných pláží, ze kterých si můžete vybrat, včetně jednoho na ostrově Proti, který je přímo před Marathopoli. Proti je také vhodný pro šnorchlování a na výlety lodí, během nichž můžete plavat v jednom z jeho odlehlých malých zátok. Nejbližší pláže v Marathopoli jsou Lagkouvardos na severu (4 km) a Vromoneri a Zlatá pláž na jihu je ve vzdálenosti 7 a 8 km.

Cena je za 1 osobu a zahrnuje:
* letecká přeprava Praha – Athény – Praha s leteckou společností Aegean, váha zavazadla 20 kg
* 5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v nově postaveném hotelu W Costa Navarino 5*
* 4x green fee na hřištích dle nabídky včetně buggy do dvojice a transferů
* transfer letiště – hotel – letiště
* služby česky hovořícího delegáta, organizaci flightů, organizaci golfového turnaje

 

Cena nezahrnuje:
* pojištění léčebných nákladů v zahraničí + storno + 1.256,- Kč/ osoba
* přeprava golfového bagu + 2.500,- Kč/ osoba


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena
19.09.202424.09.20245snídaně  47 990 Kč

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Costa Navarino / W COSTA NAVARINO


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Costa Navarino Bay Course
Costa Navarino Bay Course
(2 km od hotelu)Costa Navarino
Costa Navarino Olympic
Costa Navarino Olympic
(2 km od hotelu)Costa Navarino
Costa Navarino Hills
Costa Navarino Hills
(2 km od hotelu)Costa Navarino
Costa Navarino Dunes Course
Costa Navarino Dunes Course
(9 km od hotelu)Costa Navarino
Hotely v okolí
THE ROMANOS COSTA NAVARINO
THE ROMANOS COSTA NAVARINO
Costa navarino
od 3.800,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO
THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO
Costa navarino
od 3.700,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
MANDARIN ORIENTAL COSTA NAVARINO
MANDARIN ORIENTAL COSTA NAVARINO
Costa navarino
od 16.990,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz