info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
thracian cliffs golf & spa resort  ****

Golfová dovolená - Balčik

thracian cliffs golf & spa resort ****

Poloha

​Thracian Cliffs Golf Spa Resort se rozkládá poblíž Cape Kaliakra na pobřeží Černého moře.

Vybavení hotelu

​Komplex se skládá ze dvou "vesniček" - Hillside a Marina villages - obě obklopeny zelení a s úžasným panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Hostům jsou zde k dispozici 4 bazény, 2 soukromé pláže, club house, bankomaty, tenisové kurty, dětský klub, dětské hřiště, SPA, obchod se suvenýry, půjčovna vozů, taxi, letištní kyvadlová doprava.

Vybavení pokoje

Resort nabízí prostornýé 1, 2 a 3 ložnicové apartmány, s velkými terasami a nádherným výhledem na Černé moře a svěží golfové hřiště. Apartmány jsou vybaveny individuální klimatizací/topením, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, toaletními potřebami a župany, LCD TV, telefonem, plně zařízenou kuchyňkou, bezdrátovým připojením k interentu, pracovním stolem a židlemi.

Stravování

​Hotel nabízí tři možnosti stravování: hlavní restauraci s rozmanitostí bulharských a provensálských pokrmů, Club house s uvolněnou atmosférou nabízející občerstvení a lehká jídla, a přímořský barbeque bar v marockém stylu s exotickým menu.

Pláž

​Nedotčená a útulná pláž Bendida se nachází hned u resortu. Vodní sporty na pláži. Plážový servis pro hotelové hosty: Bendida Beach: slunečník vč.stolku, 2 lehátka, 2 osušky - 25,-BGN/den (cca 350,-Kč) Lehátko extra – 15 BGN (cca 210,-Kč) Extra ručník – 8 BGN (cca 115,-Kč) Argata Beach slunečník vč.stolku, 2 lehátka, 2 osušky - 35,-BGN/den (cca 490,-Kč) Lehátko extra – 15 BGN (cca 210,-Kč) Extra ručník – 8 BGN (cca 115,-Kč)

Sport a zábava

​Golf, jet-ski, parasailing, windsurfing, kajaky, potápění, plážový volejbal, rybaření, masáže, tenisové kurty (využití kurtů je zdarma, pronájem rakety a míčků za poplatek 2,5EUR/hodina)

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ

Thracian Cliffs Golf resort Jedinečné golfové hřiště tvořené kontrastem skvělého designu, rozlehlosti a krásy pobřežní krajiny, nabízí úchvatné scenérie útesů, moře a zeleně. 150 metrů vysoký skalní útes poskytuje velkolepý výhled na Černého moře. Toto úchvatné hřiště je dílem světoznámého golfového hráče Garyho Playera. Jeho 18 jamek par 72 se rozkládá podél 4 a půl kilometrů dlouhého černomořského pobřeží, při hře si tak můžete vychutnávat jedinečný výhled nejen na moře, ale také na skalnaté útesy, které jej lemují. Thracian Cliffs Golf Course je jediným hřištěm na světě, kde se od každé jamky můžete kochat pohledem na moře. Díky svému vynikajícímu designu, který hřišti vdechnul Gary Player, je doslova předurčeno k tomu, dostat se mezi trojici nejlepších světových golfových hřišť. Hřiště se rozkládá na 164 hektarech divokého pobřeží, jeho greeny jsou dosti rozlehlé, krásně tvarované a vymodelované. Osmnáctka Thracian Cliffs sousedí s dvěma dalšími jedinečnými golfovými hřišti – BlackSeaRama Golf Course a Light House Golf Course. Thracian Cliffs je oblastí nedotčeného pobřežního terénu, který patří k tomu nejkrásnějšímu v Bulharsku. A hřiště, které zde bylo vybudováno, je jedním z nejdramatičtějších na světě. Většina hráčů, kteří se zde ocitli poprvé, se ani nedokážou plně soustředit na hru a spíše se kochají pohledem na okouzlující krajinu nebo fotí. Při druhé hře už je to s pozorností lepší a golf zde je skutečně nezapomenutelný. Součástí golfového areálu je samozřejmě klubovna s restaurací, půjčovnou golfového vybavení, půjčovnou vozítek, najdete zde i specializovaný obchod pro golfisty a minimarket.

Black Sea Rama Černomořské Panorama, zkráceně Black Sea Rama, tak zní název tohoto hřiště, otevřeného v roce 2006 a architektem je nikdo menší než Gary Player, stejně jako sousedního hřiště Thracian Cliffs s kterým tvoří dvojici spektakulárních hřišť jaké najdete málokde na světě. Jedná se o mírně zvlněný links s výrazně modelovaným terénem. Hřiště se nachází na vrcholu útesu a z mnoha jamek je úchvatný pohled na moře. Nezapomenutelná jamka č. 18 je 209 metrový třípar ze stříbrných odpališť hrajete přes rokli a pokud nedáte drajv 200 můžete se rozloučit s grýnem v regulaci. Po hřišti jsou rozesety drobné repliky římských ruin. Vodními překážkami jsou především 4 velká jezera a ve 3 z nich si můžete ulovit rybu nebo kraby a v restauraci vám je připraví k večeři.

Lighthouse Golf course Příjemná osmnáctka rovněž z roku 2006 je ideální jako doplněk ke klenotům Black Sea Ramy a Thracian Cliffs s možností jednoduchého a levného bydlení v apartmánových bytech. Je to klasický links s vystříhanými rafy, a mírnou modulací v plochém terénu, takže svůj míč najdete téměř pokaždé. Hřiště vás příliš nepřekvapí (snad jen chybějícím značením vzdáleností), ale ani neurazí, stejně jako ostatní dvě v oblasti je ve velmi dobré kvalitě. Od jamky č. 7 se hřiště dostává k moři a s výhledy se stává příjemnějším a také o něco těžším. Jamka č. 10, pětipar vás vede podél jezera, které je připraveno pohltit každý váš mírný šlajz.

Cena zahrnuje:

* 4 noci v luxusních apartmánech se snídaní v oblasti Hill Side * 2 x green fee na hřišti Thracian Cliffs (buggy do dvojice v ceně), 1 x green fee na hřišti Black Sea Rama včetně troley a transferu * wi-fi přístup v pokoji zdarma, volný vstup do SPA, tureckých lázní a jacuzzi * transfer letiště Varna – hotel – letiště Varna * zpáteční letenku Praha – Varna – Praha, zavazadlo 23 Kg

Cena nezahrnuje:

* Pojištění léčebných nákladů a storna zájezdu + covid * Přepravu golfového bagu + 3.500,- Kč/ osoba (na přímém letu nelze vzít místo kufru)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena
28.08.202401.09.20244snídaněLetecky  29 490 KčNEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

BALČIK / THRACIAN CLIFFS GOLF & SPA RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Thracian Cliffs Golf Resort
Thracian Cliffs Golf Resort
(1 km od hotelu)BALČIK
Black Sea Rama Golf Course
Black Sea Rama Golf Course
(6 km od hotelu)BALČIK
Lighthouse Golf Course
Lighthouse Golf Course
(14 km od hotelu)BALČIK
Hotely v okolí
THRACIAN CLIFFS GOLF & SPA RESORT
THRACIAN CLIFFS GOLF & SPA RESORT
Balčik
od 2.100,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
LIGHTHOUSE GOLF & SPA RESORT
LIGHTHOUSE GOLF & SPA RESORT
Balčik
od 15.590,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz